Gündem Haberler
İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan ‘Provokasyon’ Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, son yaşanan olaylarla ilgili 'provokasyon' iddialarını değerlendiriyor. Detaylar için tıklayın.
Suriye’de Tansiyon Yükseldi: Türk Vatandaşlarına, Araçlarına ve Türk Bayrağına Saldırılar Yapıldı
Suriye'de Türk vatandaşlarına, araçlarına ve Türk bayrağına yönelik artan saldırılar endişe verici boyutlara ulaştı. Son gelişmeler ve detaylar için buraya tıklayın.
Ankara Gar Katliamı Davası Sanığına 102 Kez Ağırlaştırılmış Müebbet
Ankara Gar Katliamı Davası Sanığına 102 Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Verildi. 10 Ekim 2015'te meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenleri hatırlamak için adalet sağlandı.
Kayıp Profesör Bekir Karasu’nun Cesedi Porsuk Çayı’nda Ellerinden İple Bağlanmış Halde Bulundu
Kayıp Profesör Bekir Karasu'nun cesedi, Porsuk Çayı'nda ellerinden iple bağlanmış halde bulundu. Olayın ardındaki sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor.
Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın Katilinden İlginç Savunma:  “Zulüm Yapan İnsanların Yerine Koydum”
Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katilinin ilginç savunması: "Zulüm yapan insanların yerine koydum". Olayın detayları ve şaşırtıcı gelişmeler burada!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kayseri’deki Suriyeli Olaylarına Tepki: “Sokakları Ateşe Vermek Kabul Edilemez”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'deki Suriyeli olaylarına sert tepki gösterdi ve 'Sokakları ateşe vermek kabul edilemez' dedi. Detaylar için tıklayın.
Yürüyen Merdivende Korku Dolu Anlar! İzmir Metrosu’nda Ortalık Karıştı, Hastanelik Olanlar Var!
İzmir metrosunda yaşanan korku dolu anlar! Yürüyen merdivende ortaya çıkan olaylar nedeniyle bazı yolcular hastanelik oldu. Detaylar için tıklayın.
İçişleri Bakanı Yerlikaya’dan Kayseri’deki Olaylara İlişkin Açıklama: “Yabancı Düşmanlığına Müsade Etmeyiz”
İçişleri Bakanı Yerlikaya, Kayseri'deki olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, 'Yabancı düşmanlığına müsade etmeyiz' vurgusunu yaptı. Detaylar haberimizde.
Marmaray’da Yere Yatan Kadın Yanına Yardıma Gelenlere “Ritüel Yapıyorum” Diyerek Akıl Tutulması Yaşattı
Marmaray'da yere yatan kadına yardım etmek isteyenler, kadının 'ritüel yapıyorum' diyerek yaşattığı akıl tutulması anlatılıyor. Enteresan bir olayı anlatan içerik.
Sinan Ateş Cinayetinin Tetikçisi Eray Özyağcı İfade Değiştirdi! Ayşe Ateş İsyan Etti: “İfadeler Tiyatro”
Sinan Ateş'in cinayetinin tetikçisi olarak bilinen Eray Özyağcı ifadesini değiştirdi. Cinayetin ardından Ayşe Ateş isyan etti. Olayın ardındaki sır perdesi aralanıyor.
Daha Fazla İçerik Yükle