Anasayfa
İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan ‘Provokasyon’ Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, son yaşanan olaylarla ilgili 'provokasyon' iddialarını değerlendiriyor. Detaylar için tıklayın.
Suriye’de Tansiyon Yükseldi: Türk Vatandaşlarına, Araçlarına ve Türk Bayrağına Saldırılar Yapıldı
Suriye'de Türk vatandaşlarına, araçlarına ve Türk bayrağına yönelik artan saldırılar endişe verici boyutlara ulaştı. Son gelişmeler ve detaylar için buraya tıklayın.
Ankara Gar Katliamı Davası Sanığına 102 Kez Ağırlaştırılmış Müebbet
Ankara Gar Katliamı Davası Sanığına 102 Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Verildi. 10 Ekim 2015'te meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenleri hatırlamak için adalet sağlandı.
Kayıp Profesör Bekir Karasu’nun Cesedi Porsuk Çayı’nda Ellerinden İple Bağlanmış Halde Bulundu
Kayıp Profesör Bekir Karasu'nun cesedi, Porsuk Çayı'nda ellerinden iple bağlanmış halde bulundu. Olayın ardındaki sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor.
Benzin, Motorin, Sigara, İçki ve Otogaza ÖTV Zammı Geliyor
Yakıt, alkollü içecekler ve sigaraya ÖTV zammı geliyor! Benzin, motorin, sigara, içki ve otogazda vergi artışları hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.
Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın Katilinden İlginç Savunma:  “Zulüm Yapan İnsanların Yerine Koydum”
Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katilinin ilginç savunması: "Zulüm yapan insanların yerine koydum". Olayın detayları ve şaşırtıcı gelişmeler burada!
Gençlere Soruldu: “70 Bin TL’ye Sanayi de Çalışmak mı Yoksa 30 Bin TL’ye AVM’de Çalışmak mı?”
Gençlere yöneltilen bu soru, maddi kazanç ile mesleki tatmin arasındaki dengeyi sorguluyor. Hangi sektörde çalışmak daha tercih edilir, sanayi mi yoksa alışveriş merkezi mi?
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kayseri’deki Suriyeli Olaylarına Tepki: “Sokakları Ateşe Vermek Kabul Edilemez”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'deki Suriyeli olaylarına sert tepki gösterdi ve 'Sokakları ateşe vermek kabul edilemez' dedi. Detaylar için tıklayın.
2024 Temmuz Ayı Boyunca Türkiye’nin Dört Bir Tarafında Katılabileceğiniz 10 Festival ve Konser
2024 Temmuz ayı boyunca Türkiye'nin dört bir tarafında düzenlenecek 10 farklı festival ve konser etkinliğine katılma fırsatını kaçırmayın. Müzik dolu ve eğlenceli günler sizi bekliyor!
Yürüyen Merdivende Korku Dolu Anlar! İzmir Metrosu’nda Ortalık Karıştı, Hastanelik Olanlar Var!
İzmir metrosunda yaşanan korku dolu anlar! Yürüyen merdivende ortaya çıkan olaylar nedeniyle bazı yolcular hastanelik oldu. Detaylar için tıklayın.
Daha Fazla İçerik Yükle